Logo WCS/WCRS

 

zdjęcie

Poniedziałek i wtorek w Centrum Seniora

Warsztaty dziennikarskie, gimnastyka mózgu, porady notariusza. Zapraszamy na zajęcia w przyszłym tygodniu oraz do zapisów na wybrane spotkania już od dziś!

zdjęcie

Konsultacje psychologiczne

Masz problem, chcesz się poradzić eksperta? 28 listopada zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne we Wrocławskim Centrum Seniora. Ruszyły zapisy!

zdjęcie

W podróż koleją Transsyberyjską

Zapraszamy na sobotnie spotkanie na temat kolei Transsyberyjskiej. W programie m.in. nauka podstawowych i uniwersalnych zwrotów po rosyjsku.

zdjęcie

Bezpłatne bilety na spektakl

Mamy dla Was bilety na wtorkowy (26.11) spektakl na Scenie na Świebodzkim. Po przedstawieniu zapraszamy na spotkanie z aktorami.

zdjęcie

Czwartek we Wrocławskim Centrum Seniora

Jeśli interesuje Cię zjawisko przemocy w rodzinie; jeśli chcesz zdobyć wiedzę na temat diety w chorobach jelit, zapisz się na jutrzejsze zajęcia!

Plakat wydarzenia

Szkolenie dla opiekunów osób starszych

27 listopada odbędzie się bezpłatne szkolenie pt. „Profilaktyka urazów wśród osób powyżej 60. roku życia” zakończone uzyskaniem certyfikatu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

zdjęcie

Warsztat z obsługi komputera

Zostało jeszcze kilka miejsc na warsztaty komputerowe dla seniorów! Zajęcia odbędą się w czwartek 21 listopada w Zespole Szkół przy ul. Worcella. Zapraszamy do zapisów!

Zdjęcie wydarzenia

Badaj kości!

W piątek 15 listopada odbył się wykład na temat profilaktyki i diagnostyki osteoporozy. Tematyka była wyjątkowo ciekawa, przyszło bardzo wielu seniorów.

Plakat wydarzenia

Spotkanie z pisarzem

W czwartek 21 listopada w Empik Renoma odbędzie się spotkanie autorskie z Jakubem Szamałkiem, autorem bestsellerowego thrillera „Kimkolwiek jesteś”. Wstęp wolny.

Plakat wydarzenia

Kultura dla wszystkich?

Jakie są dobre praktyki i standardy kultury bez barier w Polsce? Co o wydarzeniach myślą odbiorcy z niepełnosprawnościami? Zapraszamy do udziału w konferencji „Kultura dla wszystkich”.

zdjęcie

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Profilaktyki Grypy 21 listopada 2019 r. mieszkańcy Wrocławia będą mieli szansę bezpłatnie zaszczepić się przeciw grypie.

zdjęcie

Kawiarnia Sąsiedzka – miejsce dla osób z pasją

„Teraz Ty!” to cykl spotkań odbywających się w Kawiarni Sąsiedzkiej (ODA Firlej) we Wrocławiu, które skupiają się na prezentowaniu pasji gości.

zdjęcie

Zajęcia we Wrocławskim Centrum Seniora

W tym tygodniu zapraszamy Państwa na zajęcia z bezpieczeństwa, dietoterapii i fitnessu. Miejsce: Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6. Trwają zapisy!

zdjęcie

Piątkowe zajęcia w Centrum Seniora

Zapraszamy na piątkowe zajęcia we Wrocławskim Centrum Seniora. O 12.00 prelekcja na temat osteoporozy, a o 13.00 spotkanie na temat ochrony danych osobowych.

zdjęcie

Jesienne spacery edukacyjne

W listopadowe soboty wyruszymy na edukacyjne spacery po zielonych terenach na zachodzie Wrocławia. Poszukamy owoców i grzybów oraz weźmiemy udział w artystycznych warsztatach.

zdjęcie

Odwołane wtorkowe zajęcia

Informujemy, że we wtorek 19 listopada nie odbędą się zajęcia: Trening pracy z ciałem i Sprawność ciała i umysłu.

zdjęcie

Co dziś i jutro we Wrocławskim Centrum Seniora?

Terapia śmiechem, warsztaty ekologiczne, wykład na temat zmian klimatu. Zapraszamy serdecznie, wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Zdjęcie wydarzenia

Pożegnanie z tytułem za 5 zł

Wrocławski Teatr Współczesny zaprasza na spektakl 16 i 17 listopada. Z okazji Dnia Niepodległości oraz pożegnania z tytułem bilety dla Seniorów w cenie – 5zł/os.

zdjęcie

Praca w stowarzyszeniu

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, partner Wrocławskiego Centrum Seniora, szuka osoby do współpracy na stanowisku koordynator /koordynatorka regionalny/a.

Zdjęcie wydarzenia

Jesień ze statystyką

Cykl warsztatów „Jesień ze statystyką” otworzyło spotkanie z pracownikami wrocławskiego Urzędu Statystycznego w ramach projektu „Od juniora do seniora”.

Plakat wydarzenia

„Mój dom” – o historii czasopisma

14 listopada w Muzeum Architektury odbędzie się spotkanie poświęcone pismu „MÓJ DOM”. Powstało prawie 40 lat temu, jako pierwsze czasopismo w Polsce podejmujące tematykę wzornictwa, projektowania i architektury.

zdjęcie

Zbiórka darów na Mikołajki

Organizujemy zbiórkę darów dla polskich dzieci mieszkających na Ukrainie. Chcemy, aby upominki trafiły do nich na Mikołajki, 6 grudnia. Czekamy na Was!

Zdjęcie

Zajęcia we Wrocławskim Centrum Seniora

W poniedziałkowe święto Centrum jest nieczynne, ale już od wtorku zapraszamy Państwa na zajęcia. M.in. trening z ciałem, warsztaty samoobronny, śmiechoterapii, tańca, ekologiczne.

Plakat wydarzenia

Muzyczny listopad na Scenie Kamienica

Fraszkoterapia, Bajki dla dorosłych, Dziady cz. 2, Wieczorek Andrzejkowy - to tylko niektóre z propozycji listopadowych Sceny Kamienica.