Dni Babci i Dziadka 2022 r.

Dni Babci i Dziadka 2022 r.

21 i 22 stycznia świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W trosce o Państwa zdrowie informujemy, że z dniem 20.01.2022 odwołujemy wszystkie spotkania w ramach Dni Babci i Dziadka!

Zmień Piec. Grafika z białymi budynkami miasta na niebieskim tle i piecem, w którym tli się ogień, obok pieca stoi kaloryfer z którego wydobywa się ciepło. Napis nad budynkami miasta ,,Nie wiesz od czego zacząć wymianę pieca?’’ Obrazek ma na celu promocję Kampanii wymiany pieców.

Akcja Zmien Piec

Urząd Miejski Wrocławia rozpoczął kampanię społeczną Wrocław bez smogu, w ramach której realizowana jest akcja Zmień Piec.

PTW styczeń 2022 r.

Przestrzeń Trzeciego Wieku zaprasza !

Przestrzeń Trzeciego Wieku Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza w dniach 24.01.2022 – 30.01.2022 na bezpłatne projekty i działania.

Dzień Babci i Dziadka zdjęcie osób starszych

Dzień Babci i Dziadka - audycja

Zapraszamy do wysłuchania Porannej Rozmowy w Radiu Rodzina. Gośćmi w studiu są Irena Grzywacz i Mirosław Siwek nasi drodzy seniorzy, współcześni dziadkowie.

Fakty o poranku kadr z programu

Dzień Babci i Dziadka. Rozmowa Dnia

W Dniu Babci i Dziadka zapraszamy serdecznie na -Rozmowę o Poranku- z Robertem Pawliszko spełnionym Dziadkiem! Fakty o Poranku 21.01.2022 w telewizji regionalnej.

życzenia dzień babci i dziadka 2022

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy Wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnucząt, długich lat życia oraz wszelkiej pomyślności.

wnetrze NOT

Kiermasz produktów regionalnych w NOT

Zapraszamy na wyjątkowy kiermasz promujący produkty regionalne spożywcze i rękodzielnicze wraz z towarzyszącą konferencją nt. „Czy to chemia, czy miłość?”.

Punkt Informacyjny Wrocławskiego Centrum Seniora od 19.01.2022 zamknięty!

Punkt Informacyjny zamknięty!

Drodzy Państwo, informujemy, że Punkt Informacyjny Wrocławskiego Centrum Seniora od 19.01.2022 zostaje zamknięty do odwołania!

spotkanie w ramach Dni Babci i Dziadka pt. Wybitne Kobiety Dolnego Śląska

Wybitne Kobiety Dolnego Śląska

Za nami kolejne spotkanie w ramach Dni Babci i Dziadka 2022 pt. Wybitne Kobiety Dolnego Śląska. Spotkanie z autorskie z Panią Ireną Skrzypicką Grzywacz - Prezes Stowarzyszenia Polka International Wrocław

Dzień Babci i Dziadka z Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Dzień Babci i Dziadka z Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.zaprasza w dniach 21 i 22 stycznia Babcie i Dziadków - również z wnuczkami.

Zdjęcie. Spotkanie w ramach Dni Babci i Dziadka 2022.

Ziołowa apteczka Kawonu

Za nami kolejne spotkanie w ramach Dni Babci i Dziadka 2022. Mówiliśmy m.in. o herbatach owocowych, które wzmacniają nasz organizm ze względu na zawartość i bogactwo naturalnych witamin.

Fotografia, osoby w sali w maseczkach, prezentacja w ramach Dni Babci i Dziadka Jak radzić sobie z samotnością.

Jak radzić sobie z samotnością?

Dziś w ramach Dni Babci i Dziadka, we Wrocławskim Centrum Seniora mieliśmy przyjemność gościć dr Walentynę Wnuk, andragoga, gerontologa i animatora, byłą kierownik pierwszego UTW w UW, członkini Federacji UTW.

kobieta sukces - canva

Wybitne kobiety Dolnego Śląska

19 stycznia zapraszamy na spotkanie z autorskie z Ireną Grzywacz w ramach obchodów Dni Babci i Dziadka z Wrocławskim Centrum Seniora. Wstęp wolny.

PTW styczeń 2022 r.

Przestrzeń Trzeciego Wieku zaprasza

W dniach 17 - 23 stycznia br. zapraszamy do miejsca w którym seniorzy mogą spędzić czas podczas m.in. warsztatów, spotkań, wykładów czy konferencji.

EKS

Europejski Korpus Solidarności dla Seniorów

Serdecznie zapraszamy seniorów do wzięcia udziału w zajęciach z wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności,

Dni Babci i Dziadka 2022 r.- spotanie KAWON

Ziołowa apteczka KAWONU

Bernadeta Staśkiewicz i Tomasz Biskupski na spotkaniu w ramach Dni Babci i Dziadka z Wrocławskim Centrum Seniora opowiedzą Państwu o tajnikach ziołowych apteczek z herbat i owoców. Wstęp bezpłatny.

Dni Babci i Dziadka 2022 r.

Jak radzić sobie z samotnością ?

17 stycznia, w ramach Dni Babci i Dziadka z WCS zapraszamy na spotkanie-prelekcję podczas, którego dr Walentyna Wnuk opowie - jak radzić sobie z samotnością ! Zapraszamy. Wstęp bezpłatny.

Firlej

2022 r. FIRLEJ zaczyna muzycznie i artystycznie.

Kosmiczny koncert „Nutkosfera - CeZik dzieciom", warsztaty managersko-muzyczne, warsztaty kolażu, komiksu, spacery noworoczne i spotkanie autorskie to propozycja na 2022 r.

ocaleni grupa spacer noworoczny

Spacer noworoczny 2022 r. grupy Senioralnej O-cal-eni

Wrocławscy Seniorzy z grupy "o-CAL-eni" - organizatorzy spaceru - przesyłają wszystkim Państwu odwiedzającym naszą stronę internetową - noworoczne pozdrowienia.

Alina Ślesińska

wykład dla Seniorów w Muzeum Architektury we Wrocławiu

Zapraszamy na wykład inaugurujący cykl comiesięcznych "Spotkań z architekturą" dla Seniorów o twórczości Aliny Ślesińskiej.

teatr polski

Spektalkl „Zmierzch – świtem" ze zniżką dla Seniorów

Seniorzy już w najbliższy weekend w dniach 14, 15 i 16 stycznia na Dużej Scenie im. J. Grzegorzewskiego Teatru Polskiego we Wrocławiu ponownie zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Zmierzch – świtem".

seniorzy kształcenie cyfrowe

Bezpłatne szkolenie komputerowe dla Seniorów

W programie zajęć między innymi; ebooki” –zalety korzystania z elektronicznych czytników, płatność kartami, blik czy wysyłanie i odbieranie paczek w paczkomatach.

orszak 3 króli 2022

Orszak Trzech Króli 2022 we Wrocławiu -

6 stycznia 2022 roku po raz kolejny obchodzone będzie Objawienie Pańskie. Po rocznej przerwie wyruszy wrocławski Orszak Trzech Króli. Będzie on miał jednak inną formułę oraz nową trasę.

Kabaretu ODŁAM

Lwowskie Kolędowanie 11 stycznia !

Wstęp wolny. Zapraszamy na występ Kabaretu ODŁAM w Złotnickie Centrum Spotkań