DNI SENIORA 2021

Święto Seniorów!

8.09. 2021 Święto Seniorów rozpoczęte inauguracją Dni Seniora, przekazaniem klucza do bram miasta, statuetek Przyjaciele Seniora, certyfikatów Miejsc Przyjaznym Seniorom, rozstrzygnięciem konkursów.

logo dni seniora czas na kokurs

4 wyjątkowe konkursy w ramach Dni Seniora - zapraszamy!

W ramach tegorocznej edycji Dni Seniora 2021 organizujemy dla Państwa wyjątkowe konkursy rozwijające kreatywność i twórcze myślenie. Nagrody czekają !

Dni Seniora 2021

Dni Seniora 2021

Startuje moc atrakcji w związku z Dniami Seniora - Wrocław 2021. Tegoroczna edycja zaplanowana w dniach od 8 września do 10 października będzie nieco inna niż w ubiegłych latach. Zobacz harmonogram.

Spotkania w Przestrzeni Trzeciego Wieku

Przestrzeń Trzeciego Wieku

Przestrzeń Trzeciego Wieku - WCRS powstała z myślą o wrocławskich seniorach. Prezentujemy harmonogram -wrzesień 2021- a w nim aktualności jak i gdzie można spędzić czas podczas spotkań i warsztatów.

Zmień Piec. Grafika z białymi budynkami miasta na niebieskim tle i piecem, w którym tli się ogień, obok pieca stoi kaloryfer z którego wydobywa się ciepło. Napis nad budynkami miasta ,,Nie wiesz od czego zacząć wymianę pieca?’’ Obrazek ma na celu promocję Kampanii wymiany pieców.

Akcja Zmien Piec

Urząd Miejski Wrocławia rozpoczął kampanię społeczną Wrocław bez smogu, w ramach której realizowana jest akcja Zmień Piec.

Żeby lek pomógł, a nie szkodził - prezentacja

Za nami wykłady w ramach Wrocławskich Dni Seniora -Żeby lek pomógł, a nie szkodził oraz Między sercem a rozumem - słów kilka o arytmii i udarze.

pomoc prawna  seniorzy

Nieodpłatnej Pomocy Prawna dla Seniorów !

Zapraszamy Państwa do specjalnego "Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej", który we Wrocławiu dedykowany jest głównie Seniorom. Punkt działa dwa razy w tygodniu

grypa seniorzy

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie - już dostępne!

Seniorzy z Wrocławia w wieku 65 plus, można skorzystać z bezpłatnych szczepień ochronnych przeciw grypie, finansowanych w całości z budżetu Miasta.

aparat fotograficzny w kolorach sepi

Moja wielka wołyńska rodzina-prelekcja

Zapraszamy na prelekcję pt. Moja wielka wołyńska rodzina, poświęconą historii ludzi i miejsc związanych z polską kulturą kresową. Spotkanie poprowadzi Dariusz Kanak, 27 września, godz. 14:00

veritas - dzień konferencja

DZIEŃ Z VERITAS GROUP – PARTNEREM STRATEGICZNYM DNI SENIORA

Dzień z VERITAS GROUP – partnerem strategicznym Dni Seniora. Wtorek poświeciliśmy na rozmowie przede wszystkim na temat opieki nad seniorem w Polsce.

fundacja veritas dni seniora

Piękna "FORMUŁA DOBRA" we Wrocławiu

Fundacja Veritas zorganizowała “Tajemniczy Ogród” - inicjatywę, której głównym celem była pomoc Hospicjum dla dzieci “FORMUŁA DOBRA” we Wrocławiu.

mural serce nadodrze

Ceramiczna mozaika w kształcie serca na Nadodrzu

Serce Nadodrza i ogród społeczny – zapraszamy do artystycznej zabawy w lokalnej integracji.

logo dni seniora harmonogram 20-26-09-2021

Dni Seniora: Harmonogram na dni 20.06.-26.09.2021r.

POLECAMY SPOTKANIA: MIĘDZY SERCEM A ROZUMEM – SŁÓW KILKA O ARYTMII I UDARZE", HISTORIA RADY MIEJSKIEJ I ZWIEDZANIE OBIEKTU,WARSZTATY WYKONYWANIA KWIATÓW RÓŻNYMI TECHNIKAMI.

Opowieści o tajemnicach Leśnickiego Zamku przeniosiono na 4 października o godz 11:00 w Złotnickim Centrum Spotkań przy ul. Wielkopolskiej 3/5.

Zmiana w harmonogramie! Spotkanie przeniesione!

"Opowieści o tajemnicach Leśnickiego Zamku" przeniosiono na 4 października o godz 11:00 w Złotnickim Centrum Spotkań przy ul. Wielkopolskiej 3/5. Za utrudnienia przepraszamy!

plakat liga seniorów

Liga Seniora na sportowo

Zapraszamy osoby 60+ na sportowy tydzień w Parku Południowym. Sprawdź swoją sprawność, kondycję i koordynację.

DDP Na Ciepłej Dni Seniora

Dni Seniora W Dziennym Domu Pomocy "Na Ciepłej"

Joga dla Seniora, "Wzmocnij się" czyli ćwiczenia z przyborami, Ekspresja w Tańcu czy warsztat " Stres ma tylko wielkie oczy"- zapraszamy.

Rajd Terenowy

Terenowy Rajd Seniora

Seniorzy uczestniczyli w rajdzie terenowym i spotkali się w Parku Popowickim. Konkursy z nagrodami, gry i zabawy dzieciństwa: taradajka, rzut beretem, lotki.

dni seniora klub seniora magnolia

Dni Seniora w Klubie Seniora Magnolia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń przygotowanych przez klub Seniora Magnolia w ramach tegorocznej edycji Dni Seniora 2021.

Getty Images , ze strony: https://www.gq-magazine.co.uk/gallery/elvis-presleys-great-style-moments

Twórczośc Elvisa Presleya na Dniach Seniora

Za nami spotkanie z cyklu "Muzyczny Klub Seniora i Juniora" - Dni Seniora 2021. Było to międzypokoleniowe wydarzenie poświęcone królowi rock and rolla - Elvisowi Presleyowi.

krokiet dni seniora

Dni Seniora i towarzyska gra w krokieta

W Parku Stanisława Staszica we Wrocławiu położonym na osiedlu Nadodrze rozegrano międzypokoleniową grę towarzyską w krokieta

Inspiracje Japońskie. Natura i Cywilizacja. Wystawa fotograficzna.

Inspiracje Japońskie. Natura i Cywilizacja.

Fotorelacja z wernisażu wystawy fotograficznej Marka Bułaja w Centrum Kultury Agora z 13.09.2021 r. Wystawę można  zobaczyć do 10.10.2021 r.

tajemniczy ogórd akcja fundacji veritas

Tajemniczy Ogród z Fundacją Veritas

20 września 2021 Fundacja Veritas organizuje “Tajemniczy Ogród” - inicjatywę, której głównym celem jest pomoc Hospicjum dla dzieci “FORMUŁA DOBRA” we Wrocławiu.

Muzyczna podróż - polscy pianiści infografika

Muzyczna podróż - polscy pianiści

Serdecznie zapraszamy, w ramach Dni Seniora, na cykl spotkań muzycznych z Barbarą Heese Bukowską, Mieczysławem Horszowskim czy wybitnym Witoldem Małcużyńskim.

kabaret odłam

Występ KABARETU ODŁAM „NIEPROSZONY GOŚĆ. KORONAWIRUS”

15.09.2021 we Wrocławskim Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6 można było odebrać zaproszenia na występ KABARETU ODŁAM „NIEPROSZONY GOŚĆ. KORONAWIRUS”.