Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej - opis projektu

Dodane przez marszal - 03-06-2024 - 22:07
Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej

Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej zapewnia możliwość skorzystania z promocyjnych ofert przygotowanych przez partnerów projektu. Posiadacz lub posiadaczka Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej może korzystać:

 • z darmowych lub zniżkowych wejść na wydarzenia kulturalne, edukacyjne i międzypokoleniowe (organizowane przez teatry, kina, muzea, domy kultury, centra inicjatyw twórczych, stowarzyszenia, fundacje, firmy),
   
 • ze zniżek na zajęcia sportowe i rekreacyjne, rajdy terenowe i wycieczki,
   
 • specjalnych rabatów na usługi prozdrowotne, konsultacje i porady ze specjalistami i lekarzami,
   
 • ze zniżek na wybrane produkty i usługi w sklepach, w salonach, punktach usługowych. Pełna lista partnerów Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej znajduje się na stronie: partnerzy-projektu-karta-seniora-aglomeracji-wroclawskiej
 • na stronie internetowej poszczególnych gmin biorących udział w programie oraz na materiałach promocyjnych w urzędach gmin.
   

Kto może przystąpić do programu Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej?

Do programu może przystąpić osoba:

 • której miejscem zamieszkania jest gmina będąca członkiem Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska na stronie www.aglomeracja.wroclaw.pl
   
 • mająca 60 lat i więcej,

 

Jak wyrobić Kartę Seniora Aglomeracji Wrocławskiej?

Zgłoszenia do programu należy dokonać osobiście, udając się wraz z dokumentem tożsamości do miejscowego Urzędu Miasta lub Gminy, będącej członkiem Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska.

Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej wydawane są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy poszczególnych urzędów.

Rejestracja uczestników programu następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Formularz dostępny jest na stronach internetowych gmin członkowskich Aglomeracji Wrocławskiej oraz na miejscu w urzędach.

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo imienną Kartę Seniora Aglomeracji Wrocławskiej. Karta upoważnia do korzystania z programów gmin członkowskich i promocyjnych ofert przygotowanych przez kilkuset partnerów Wrocławskiej Karty Seniora.

WYDANIE KARTY SENIORA AGLOMERACJI WROCŁAWSKIEJ JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.


Jak zostać partnerem Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej?

Partnerem programu Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej może zostać firma/instytucja/organizacja, która posiada w swojej ofercie produkty i/lub usługi skierowane do seniorów. Zgłaszając się do programu partner proponuje zniżki/promocje dla posiadaczy Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji ofert.

Żeby zostać Partnerem programu należy dostarczyć uzupełniony formularz zgłoszeniowy wraz z specjalnie przygotowaną lub już istniejącą ofertą dla seniorów. Oferta może dotyczyć zniżki na usługi/produkty, bezpłatne wejścia/usługi lub inne promocje.

Zgłoszenia należy wysłać drogą e-mailową na adres właściwej miejscowo siedziby gminy bądź umówić się telefonicznie na indywidualne spotkanie.

Oferty partnerów są na bieżąco umieszczane i aktualizowane na stronach internetowych, oraz w materiałach informacyjnych, które otrzymują seniorzy. Przystąpienie do Programu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

 

Ważne: Seniorzy z Wrocławia mogą korzystać z ofert partnerów Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej na podstawie Srebrnej Wrocławskiej Karty Seniora.


Kontakt:

karta@aglomeracja.wroclaw.pl

tel. 71 308 41 10 lub 795 474 635