22 września, o godz. 14.00 odbędą się warsztaty i kiermasz w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej we Wrocławiu.
Kiermasz został zorganizowany w ramach programu poświęconego zwierzętom i ich prawom.

16 września w godzinach 11:00-18:00 w Magnolia Park we Wrocławiu odbędzie się charytatywny kiermasz książkowy „Buy a Book”. Organizatorami kiermaszu są Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci oraz ABSL (Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych). Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji.

kiermasz

Empik zaprasza biblioteki ze wszystkich publicznych i społecznych szkół podstawowych z całej Polski do udziału w akcji „Tysiąc powodów by czytać”. To element szeroko zakrojonego programu wspierania czytelnictwa wśród dzieci, który ma na celu wciąganie najmłodszych w fascynujący świat literatury. Dziesięciu bibliotekom, wyłonionym w głosowaniu internetowym, Empik podaruje po 1000 książek. Druga edycja „Tysiąc powodów by czytać” wystartowała 4 września.

Głosowanie internautów

W sobotę 9 września w ramach obchodów Wrocławskich Dni Seniora odbyła się międzypokoleniowa potańcówka. W nietypowym miejscu – bo na dachu Muzeum Współczesnego. Pogoda dopisała, a zabawa była znakomita!
Uczestników potańcówki przywitały Anna Krukowska z Muzeum Współczesnego Wrocław, Jadwiga Kempa z klubu seniora „Promyk” oraz Kamila Polańska z Wrocławskiego Centrum Seniora. W rytm starych dobrych przebojów bawili się zarówno seniorzy, jak i młodzież i dzieci – rzeczywiście było więc międzygeneracyjnie.

Barwny "Korowód Nadziei" w sobotę przeszedł ulicami Wrocławia.
Nie mogło nas tam zabraknąć!
ot. Agnieszka Kokoszkiewicz

---

Kliknij w link 

Barwny "Korowód Nadziei"

7 września rozpoczyna się 52. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego. Jak co roku do Wrocławia przyjadą renomowani artyści z całego świata.