AKTUALNOŚCI

Zdjęcie zastępcy dyrektora WCRS Roberta Pawliszki w gabinecie Wrocławskiego Centrum Seniora

Centrum z prawdziwego zdarzenia

Media o Wrocławskim Centrum Seniora. Zachęcamy do lektury artykułu pod red. Hanny Kaup.

zdjęcie promujące Spektakl "Czarownice", w wykonaniu Fundacji "Teatr Układ Formalny"

Spektakl "Czarownice", w wykonaniu Fundacji "Teatr Układ Formalny"

Będzie to niezwykle intymne i ważne spotkanie – szczególnie przy pracy nad tak delikatną materią, jaką jest próba uchwycenia wielowymiarowego kobiecego świata.

 

Lokalizacja: Centrum Przedmieście ul. Prądzyńskiego 39a, 50-433 Wrocław.

plakat promujący spektakl pt.: "Niewiadome 100%"

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na spektakl pt.: "Niewiadome 100%"

Drogie Panie polecamy projekt niezwykły, w trakcie którego będziecie mogły wybrać kogo obejrzycie, gdzie oraz w jakich okolicznościach.

 

plakat promujący spotanie trzy jidyszowe poetki

Fundacja Bente Kahan zaprasza na premierę "Trzech jidyszowych poetek"

Z okazji Dnia Kobiet polecamy premierę online wydarzenia. Wstęp bezpłatny. Trzy jidyszowe poetki.

Profilaktyka nowotworowa

Profilaktyka Nowotworów i Krajowa Sieć Onkologiczna

Zapraszamy na spotkanie pt. Profilaktyka Nowotworów i Krajowa Sieć Onkologiczna 10.03.2021 g. 12:30

Zaproszenie na cykl warsztatów ekologicznych online

Warsztaty ekologiczne

Zapraszamy na nowy cykl warsztatów ekologicznych online, prowadzonych przez Ekolandia.edu i Ekosystem. Jak segregować odpady? O tym już w piątki 5.03. oraz 19.03. o godz. 10:00.

Wrocław - miasto spotkań

Nasze projekty są efektem pracy wielu osób. Wiele z nich to pomysły autorskie, projektowane i realizowane przez naszych ekspertów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów, skontaktuj się z nami. Pamiętaj jednak o poszanowaniu dla własności intelektualnej. W polskim prawie przez własność intelektualną (WI) należy rozumieć wszystko to, co powstało w drodze intelektualnego procesu i zostało ujęte w postaci materialnej (zapis, rysunek, szkic, przedmiot, plan, projekt, książka itp.). Z tego też względu autorskie projekty Wrocławskiego Centrum Seniora podlegają ochronie w ramach czterech aktów prawnych: w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej – Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. z 2001 r., Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.); w zakresie prawa własności przemysłowej – Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity - Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.).

Budynek WCS