AKTUALNOŚCI

DNI SENIORA 2021

Święto Seniorów!

8.09. 2021 Święto Seniorów rozpoczęte inauguracją Dni Seniora, przekazaniem klucza do bram miasta, statuetek Przyjaciele Seniora, certyfikatów Miejsc Przyjaznym Seniorom, rozstrzygnięciem konkursów.

logo dni seniora czas na kokurs

4 wyjątkowe konkursy w ramach Dni Seniora - zapraszamy!

W ramach tegorocznej edycji Dni Seniora 2021 organizujemy dla Państwa wyjątkowe konkursy rozwijające kreatywność i twórcze myślenie. Nagrody czekają !

Dni Seniora 2021

Dni Seniora 2021

Startuje moc atrakcji w związku z Dniami Seniora - Wrocław 2021. Tegoroczna edycja zaplanowana w dniach od 8 września do 10 października będzie nieco inna niż w ubiegłych latach. Zobacz harmonogram.

Spotkania w Przestrzeni Trzeciego Wieku

Przestrzeń Trzeciego Wieku

Przestrzeń Trzeciego Wieku - WCRS powstała z myślą o wrocławskich seniorach. Prezentujemy harmonogram -wrzesień 2021- a w nim aktualności jak i gdzie można spędzić czas podczas spotkań i warsztatów.

Żeby lek pomógł, a nie szkodził - prezentacja

Za nami wykłady w ramach Wrocławskich Dni Seniora -Żeby lek pomógł, a nie szkodził oraz Między sercem a rozumem - słów kilka o arytmii i udarze.

pomoc prawna  seniorzy

Nieodpłatnej Pomocy Prawna dla Seniorów !

Zapraszamy Państwa do specjalnego "Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej", który we Wrocławiu dedykowany jest głównie Seniorom. Punkt działa dwa razy w tygodniu

Wrocław - miasto spotkań

Nasze projekty są efektem pracy wielu osób. Wiele z nich to pomysły autorskie, projektowane i realizowane przez naszych ekspertów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów, skontaktuj się z nami. Pamiętaj jednak o poszanowaniu dla własności intelektualnej. W polskim prawie przez własność intelektualną (WI) należy rozumieć wszystko to, co powstało w drodze intelektualnego procesu i zostało ujęte w postaci materialnej (zapis, rysunek, szkic, przedmiot, plan, projekt, książka itp.). Z tego też względu autorskie projekty Wrocławskiego Centrum Seniora podlegają ochronie w ramach czterech aktów prawnych: w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej – Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. z 2001 r., Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.); w zakresie prawa własności przemysłowej – Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity - Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.).

Budynek WCS