Życzliwy Senior i Seniorka

Dodane przez Barbara Pacan - 17-11-2022 - 11:12
para seniorów

 

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości, który obchodzony jest 21 listopada 2022 r., grupa senioralna Aktywne Wrocławianki, działająca przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskim Centrum Seniora serdecznie zaprasza kluby seniora, Uniwersytety Trzeciego Wieku oraz wszystkich seniorów niezrzeszonych i zrzeszonych przy CAL-ach, domach kultury, parafiach, itp. do udziału w projekcie „Życzliwy Senior i Seniorka”.

Każda instytucja  i każdy senior może zgłosić jednego seniora/seniorkę wyróżniającego się wyjątkową życzliwością, otwartością i empatią w stosunku do innych ludzi.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 18 listopada 2022 roku:

e-mail: gosia.rosak@o2.pl
sms pod nr tel.: 535 346 157
lub osobiście w siedzibie WCRS - Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pokój 21.

Każde zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko zgłoszonego seniora, uzasadnienie wyboru, dlaczego właśnie ta osoba została wyróżniona i wybrana przez daną instytucję czy innego seniora, oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej, nr telefonu i e-mail.

Dyplomy i upominki dla laureatów projektu „Życzliwy Senior i Seniorka” zostaną wręczone 22 listopada 2022 o godz.11:00 w siedzibie WCRS- Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, sala 27.

Projekt realizowany jest od kilku lat, ma na celu promowanie postaw empatycznych, otwartych, pomocowych i wspierających najstarszych, niesamodzielnych mieszkańców Wrocławia. Powstał z inicjatywy samych seniorów, którzy tym szczególnym dniu (Światowym Dniu Życzliwości) pragną wyróżnić innych kolegów i koleżanki (seniorów), na co dzień odznaczających się życzliwością, wyrozumiałością, dobrocią i uśmiechem.

Ponadto grupa Aktywnych Wrocławianek przygotowuje własnoręcznie wykonane upominki - rękodzieło (koralikowe anioły) oraz słodki poczęstunek dla wyróżnionych seniorów.

Zapraszamy i czekamy na zgłoszenia!


Foto ze strony pixabay.com