Yemaya - Królowa Mórz

Dodane przez Barbara Pacan - 06-05-2024 - 11:54
plakat zapowiadający wydarzenie

 

Opera Wrocławska, wychodzi do Państwa z wyjątkową propozycją uczestnictwa w próbie generalnej do spektaklu Yemaya- Królowa Mórz. 

Dodatkowo, próbę poprzedzi spotkanie z Reżyserką spektaklu Hanną Marasz- Fiugajską, która przybliży tematykę spektaklu oraz poruszane w nim kwestie.

Termin: 7 maja 2024 r., godz. 16:00- spotkanie z reżyserką
Godz. 18:00 - uroczysta próba generalna z kostiumami

Dla kogo przedstawienie?

Yemaya jest spektaklem, którego przekaz trafi zarówno do widza młodszego, jak i dorosłego. Zapraszamy Seniorów i ich najbliższych młodych melomanów. 
Zasada: 1 Senior + 1 Dziecko.

Jak wziąć udział?

Liczba miejsc ograniczona. Wejście do Opery tylko po zgłoszeniu imiennym. 
Zapisy do 6.05  godz. 10:00 w Punkcie Informacyjnym WCS, pl. Dominikański 6, 71 344 44 44 lub e-mail: karta.seniora@wcrs.pl

„Yemaya - Królowa Mórz”, jest opowieścią o ojcu i synu. Sześcioletni bohater historii, Omar, kocha ojca, a ojciec jego. Jednak ojciec nie akceptuje w synu jego delikatności i duchowości. Uważa, że w okrutnych czasach, w których żyjemy, takie cechy są niemęskie. Omar, który wychowuje się bez matki, uczy się, że dla ojca to, jakim jest, jest niedopuszczalne. Uczy się ukrywać samego siebie przed jedyną osobą, którą ma w życiu. Dla Omara cały świat ma duszę. Omar opiekuje się i rozmawia z kwiatami na balkonie. To jego jedyni przyjaciele.

Grafika ze strony www.opera.wroclaw.pl