Odkryj swój potencjał – dołącz do Strefy 55 plus!

Grafika zapowiadająca projekt Strefa 55 plus. Uśmiechnięta dojrzała kobieta na niebieskim tle. w niebieskiej koszuli.


Trwa rekrutacja do projektu Strefa 55 plus, który jest organizowany przez Wrocławskie Centrum Seniora zespół Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Jeśli masz między 55 a 59 lat, jesteś mieszkanką Wrocławia i pragniesz wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia, aby uczynić je bardziej radosnym i satysfakcjonującym, serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszego programu.

  • Czy pracujesz, przeszłaś na rentę, czy może już cieszysz się emeryturą?
  • Posiadasz teraz trochę więcej czasu niż w okresie, gdy dzieci były małe i cały dom wymagał Twojej uwagi, ale może nie doświadczasz pełni zadowolenia ze swojego obecnego życia?
  • Czujesz potrzebę wprowadzenia zmian, ale nie wiesz od czego zacząć?

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy „Strefę 55+”.

Nasz program obejmuje 7 spotkań z ekspertkami specjalizującymi się w holistycznym rozwoju, czyli dbaniu o duszę, umysł i ciało. Warsztaty poprowadzą doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci odkryć na nowo swój potencjał rozwojowy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 listopada 2023 roku o godzinie 16:30 we Wrocławskim Centrum Seniora, przy pl. Dominikańskim 6. Cały cykl spotkań potrwa do stycznia 2024 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji i projektu uzyskasz kontaktując się z Aleksandrą Szermach, koordynatorką Strefy 55+, pod adresem e-mail: a.szermach@wp.pl, tel.: 600 26 33 13 w godzinach od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00.

Zachęcamy do wzięcia udziału i serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie ze strony www.pixabay.com

 

Termin