Data wydarzenia
2019-02-07 11:00:00
Data końca wydarzenia
2019-03-31 11:00:00
Cena
0.00PLN

 

Coraz częściej dostrzegasz u siebie problemy z pamięcią i koncentracją? Zapominasz o datach urodzin i nie pamiętasz gdzie są Twoje okulary? Zdarza się, że wypada Ci z głowy spotkanie czy wizyta u lekarza. Obracasz to w żart i mówisz „to tylko skleroza”, jednak czujesz, że nadszedł czas, aby zacząć zapobiegać stopniowej utracie pamięci. Dobra wiadomość jest taka, iż zanikom pamięci można skutecznie przeciwdziałać. Jednak, aby rozpocząć trening pamięci, poza samą motywacją pomocne będą wskazówki oraz przykładowe ćwiczenia.
Efektywny trening pamięci zagwarantują komputerowe gry logiczne Akademia Umysłu® Senior. Jeżeli zatem nigdy nie spróbowałaś / nie spróbowałeś gier edukacyjnych dla seniorów, czas zacząć!

 

Grafika kolorowa

OFERTA 

Akademia Umysłu® SENIOR - zestaw przeznaczony do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji w domu Grafika kolorowa
Pakiet zawiera blisko 100 ćwiczeń i gier logicznych zamieszczonych na 6 programach z serii Akademia Umysłu® SENIOR oraz Poradnik, napisany przez psychologów Natalię i Krzysztofa Minge, autorów 8 książek i wielu publikacji na temat technik samorozwoju. Zawiera gotowe plany treningowe oraz szereg porad i wskazówek, jak na co dzień dbać o umysł. Zestaw dostępny jest w wersji pudełkowej i elektronicznej 

Wrocławskie Centrum Seniora objęło patronatem medialnym pakiety Akademia Umysłu® SENIOR
Dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora przewidziano rabaty.

 

— Akademia Umysłu® SENIOR EDU - skierowany do instytucji i organizacji działających na rzecz seniorów, Grafika kolorowaktóre chcą do swojej oferty wprowadzić zajęcia z treningu pamięci dla seniorów Pakiet zawiera 6 programów z serii Akademia Umysłu® SENIOR (do wyboru blisko 100 skutecznych ćwiczeń), Poradnik oraz zeszyt z gotowymi scenariuszami zajęć i poradami doświadczonego trenera, jak prowadzić zajęcia z seniorami. Pakiet ten stanowi idealne narzędzie do przeprowadzenia:

  • KURSÓW PAMIĘCI - mających charakter warsztatów komputerowych z wykorzystaniem edukacyjnych programów komputerowych do treningu umysłu.

  • TEMATYCZNYCH KURSÓW KOMPUTEROWYCH - podczas których seniorzy poznają możliwości wykorzystania komputera do edukacji (takie zajęcia mogą z powodzeniem stanowić kontynuację kursu komputerowego).

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie Akademii Umysłu
Pakiety dostępne są w sklepie internetowym
Bezpłatny poradnik

 

 

grafika