Trąbka do słuchania. Zaproszenie do Teatru Współczesnego

Dodane przez Łukasz Kocur - 07-09-2023 - 13:29
zdjęcie przedstawia cztery osoby, w tym kobiety ubranie w kolorowe płascze i futra. Wszystkie mają zakryte głowy kapturami lub czapkami.


Trąbka do słuchania to opowieść wyjątkowej urody, zachwycająca językiem, wyobraźnią, wolnością i brakiem jakichkolwiek granic.
Utrzymany w punkowym duchu i estetyce „zrób to sam” spektakl, w którym śmiech jest bardzo ważnym orężem.

Trąbka do słuchania to ponadto groteskowa historia o poszukiwaczkach zaginionego Graala, przywodząca na myśl utwory Lewisa Carrolla i powieści łotrzykowskie.To alchemiczna opowieść o wtajemniczeniu i poszukiwaniu siebie, w której o najpoważniejszych sprawach mówi się w slapstickowy sposób, a slapstick jest jednocześnie drogą do wiedzy i relacji z innymi ludźmi. Twórcy stawiają na żart i ekscentryczność, zapraszając widzów do komediowej historii o radosnej apokalipsie, którą można przeżyć tylko razem.
 

Z okazji Dni Seniora bilety dla Państwa w cenie specjalnej – 20 zł/os!

Teatr zaprasza w dniach 8, 9, 10 września, na godz.18:30. (Duża Scena).

Rezerwacja miejsc u Karoliny Żuraw: k.zuraw@wteatrw.pl lub pod nr. 71 358 89 22.

Trąbka do słuchania na podstawie książki Leonory Carrington, tłumaczenie Maryna Ochab.
Zobaczycie Państwo i usłyszycie nie tylko świetnie podany tekst, ale też piosenki, taniec, nieco pantomimy, a nawet piękną grę na skrzypcach. Energią z Trąbki do słuchania, przepływającą przez scenę można byłoby obdzielić kilka przedstawień.

Niech żyje wyobraźnia, poczucie humoru i doskonałe aktorstwo!