Zapraszamy do wspólnego świętowania Miesiąca Rodziny 2022 r.

Dodane przez Łukasz Kocur - czw., 05/19/2022 - 09:27
Miesiąca Rodziny - Wrocław 2022, wyspa słodowa 28 maja, godz. 12:00-18:00


Zapraszamy do wspólnego świętowania Miesiąca Rodziny. Rozpoczynamy od pikniku rodzinnego na Wyspie Słodowej 28 maja o godz. 12:00. Tegoroczny Miesiąc Rodziny jest częścią Roku Dobrych Relacji.

Tego dnia pamiętać będziemy szczególnie o naszych mamach, które 2 dni wcześniej obchodzą swoje święto. Jednak na Wyspie Słodowej nie zabraknie atrakcji dla przybywających w różnym wieku.

Razem z partnerami WCRS/WCS przygotowaliśmy dla całych rodzin i wrocławskich seniorów rozmaite atrakcje. Sami Państwo sprawdźcie, że ich tematyka jest bardzo szeroka: animacje dla dzieci, w tym zajęcia sportowe, animacje plastyczne, malowanie twarzy, gry i zabawy plenerowe, rozgrywki szachowe, dmuchańce, występy muzyczne na scenie, pokazy pierwszej pomocy, warsztaty kulinarne, pokazy i programowanie robotów LEGO EV3 Mindstorms, gra plenerowa na terenie wyspy, retro zabawy, Zumba Gold, bezpłatne badania wzroku dla dzieci, dorosłych i seniorów, energorowery, gry planszowe.

Ponieważ spotykamy się po dwóch latach nieobecności, by wspólnie cieszyć się sobą nawzajem, budować relacje, wzajemnie się poznawać, to tym bardziej zapraszamy serdecznie.