Koncert „Wrocławska Jesień z Bluesem”

na zdjęciu zespół na scenie

Na zakończenie Wrocławskich Dni Seniora 2022 zapraszamy na niezwykły koncert „Wrocławska Jesień z Bluesem” w dniu 22.10.2022 r. godz. 18:00.

Wystąpią: Bluestones i przyjaciele! 

Przed koncertem, o godz. 16:00 zapraszamy na wystawę pt. „Galeria na wsi Niebrów" poświęconą pamięci zespołu Breakout.

Miejsce: Sala widowiskowa
Klub 4 Regionalnej Bazy Logistycznej 
ul. Pretficza 24, Wrocław

Wstęp bezpłatny, obowiązuje zaproszenie.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, bezpłatne zaproszenia na wystawę i koncert będzie można pobrać w Punkcie Informacyjnym Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pok. nr 15 w dniu 17.10.2022 r. (poniedziałek) od godz. 10:00 do 15:00 


Bluestones - Nieformalna Grupa Muzyczna
Zespół powstał w styczniu  2017 r. (spontanicznie) ale dorobek i doświadczenie członków Zespołu to już ponad 20 lat. Muzycy wnieśli do Grupy swoje doświadczenie zdobyte w innych formacjach na scenach i estradach całego kraju.

Bluestones to Grupa przyjaciół, pasjonatów Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy, Bogdana Loebla. 
Zespół ośmioosobowy. Cztery gitary, perkusja, harmonijka, klawisze, trąbka. Zespół zaprezentuje kilka najbardziej znanych i lubianych utworów z repertuaru Breakout. 

Kompatybilną częścią wieczoru - Zakończenie Dni Seniora – „Wrocławska Jesień z Bluesem” będzie wystawa zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich  Galeria na wsi Niebrów, która powstała z miłości i pasji do Zespołu Breakout.

Podczas wystawy zobaczą Państwo zdjęcia wielkoformatowe Zespołu Blackout, Breakout, Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy, Bogdana Loebla i wiele innych. Zdjęcia podpisane przez autorów, niejednokrotnie również przez osoby występujące na zdjęciach.

To wielka gratka dla Fanów, miłośników bluesa i nie tylko!

Będzie można również zobaczyć okładki płytowe Breakout (wszystkie płyty) w formie "szklanego kafla". Okładki podpisane przez autorów co stanowi dzisiaj ich historyczną formę. 

Klip muzyczny Bluestones  www.youtube.com
www.facebook.com
Galeria na wsi Nieborów