Centrum Medyczne Synexus – Złoty Partner Dni Seniora

Centrum Medyczne Synexus od wielu lat aktywnie włącza się w współtworzenie Wrocławskich Dni Seniora. W tym roku przygotowało dla Seniorów Białe Piątki.

22 i 29 września w Centrum Medycznym Synexus będzie można wykonać badania laboratoryjne. Szczegóły dotyczące zapisów znajdą Państwo z harmonogramach Dni Seniora, które można odebrać w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, klubach seniora czy bibliotekach na terenie miasta.

Centrum Medyczne Synexus zachęca również do osobistej rejestracji. Nowa lokalizacji przychodni mieści się przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 12 (budynek Nobilis od strony ul. Szczytnickiej/Reja).

W ubiegły piątek 15.09.2017 Centrum Medyczne Synexus wspólnie z Seniorami uczestniczyło w Inauguracji Dni Seniora na pl. Nowy Targ, podczas pobiliśmy Kapeluszowy Rekord Wrocławia. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w biciu rekordu mogły odebrać kapelusze przy stoisku CM Synexus.


Centrum Medyczne Synexus będzie również obecne podczas Targów Senioralnych – już w niedzielę 24 września. Na stoisku w Hali Stulecia będą wykonywane badania: pomiar cukru, pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar tkanki tłuszczowej oraz BMI i badanie spirometryczne. Serdecznie zapraszamy!