Uroczysta Gala na zakończenie Dni Seniora Wrocław 2022 r. za nami

Dodane przez Łukasz Kocur - 26-10-2022 - 14:03
zespół Bluestones - Dni Seniora, zakonczenie 2022

To był bardzo wyjątkowy sobotni wieczór - 22 października 2022 r. Za nami półtora miesiąca różnorodnych wydarzeń z zakresu kultury edukacji, zdrowia, sportu i rekreacji.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Partnerów (Centrum Medyczne FutureMeds - Partner strategiczny), jak i samych Seniorów zorganizowaliśmy ponad 150 wydarzeń, w których udział wzięło 5 tys. osób. Byli z nami nie tylko goście z Wrocławia, ale i całego Dolnego Śląska.

 

 

Warto podkreślić, że często inicjatorami i wolontariuszami realizowanych projektów byli zarówno Seniorzy, jak i dzieci czy młodzież z wrocławskich szkół – działamy solidarnie oraz międzypokoleniowo.


WCRS-WCS serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w przygotowanej ofercie, ale również partnerom i organizatorom tegorocznej edycji Dni Seniora Wrocław 2022 r.
Gorące podziękowania dla zespołu Bluestones z przyjaciółmi, którzy uświetnili swoim występem Galę zakończenia Wrocławskich Dni Seniora.

Była to sentymentalna podróż po przebojach i twórczości zespołu Breakout.

Na scenie dla wrocławskiej publiczności zaśpiewała także z muzykami Jolanta Darowna z Zespołu Muzycznego Alibabki.

Bluestones zagrał dla nas w składzie:

  • Andrzej Starus – gitara basowa,
  • Krzysztof Jochan – gitara rytmiczna,
  • Wiktor „Sroka” Sroczyński – perkusja,
  • Przemek Chołody – harmonijka ustna,
  • Andrzej Pisarzewski – gitara solowa,
  • Dariusz Król – gitara solowa,
  • Krzysztof Śliwiński – piano,
  • Kamil Wrona – trąbka.

Koncertowi towarzyszyła również wystawa „Galerii na wsi Niebrów” poświęcona zespołowi Breakout.

Całość odbyła się w Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej przy ul. Pretficza we Wrocławiu.

Więcej:
Bluestones — Nieformalna Grupa Muzyczna. Zespół powstał w styczniu 2017 r., (spontanicznie ), ale dorobek i doświadczenie członków Zespołu to już ponad 20 lat. Muzycy wnieśli do Grupy swoje doświadczenie zdobyte w innych formacjach na scenach i estradach całego kraju.

Bluestones to Grupa przyjaciół, pasjonatów Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy, Bogdana Loebla. Zespół ośmioosobowy. Cztery gitary, perkusja, harmonijka, klawisze, trąbka. Zespół zaprezentował kilka najbardziej znanych i lubianych utworów z repertuaru Breakout.