Wrocławskie Bale Seniora

Wrocławskie Centrum Seniora oraz Polski Komitet Pomocy Społecznej ZO we Wrocławiu jako Organizatorzy tegorocznych Wrocławskich Bali Seniora mają przyjemność poinformować, że tradycyjnie już w ramach Wrocławskich Dni Seniora odbędą się n/w przedsięwzięcia taneczno-rozrywkowe organizowane
dla naszych wrocławskich środowisk senioralnych:

- 15 września – Bal Kapeluszy, który tradycyjnie odbywa się w siedzibie PKPS, ul. Dubois 11-13 (gorąco zachęcamy nasze drogie Seniorki do ustrojenia swojej skroni dostojnym kapeluszem. Muzyka na żywo w wykonaniu Pana Henryka Lisa)

- 17 września – Wrocławski Bal Seniora, w tym roku odbędzie się w lokalu TRATWA, ul. Legnicka 65 (słodka zabawa na słodko w rytmie Disco w wykonaniu kol. Sebastiana)

- 13 października – Wrocławski Bal Seniora, w Restauracji „LETNIA” na terenie ZOO (szampańska zabawa w najpiękniejszej we Wrocławiu sali taneczno-restauracyjnej przy akompaniamencie kol. Sebastiana) --- Przypominamy, że tegoroczne bale są organizowane przez Taneczny Klub Seniora „TRATWA – DUBOIS” Informujemy, że ilość miejsc jak zawsze jest ograniczona, prosimy zatem o wcześniejszą rezerwację pod nr tel. 609 660-132.