AKTUALNOŚCI

Dni Babci i Dziadka 2022 r.

Dni Babci i Dziadka 2022 r.

21 i 22 stycznia świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W trosce o Państwa zdrowie informujemy, że z dniem 20.01.2022 odwołujemy wszystkie spotkania w ramach Dni Babci i Dziadka!

Dzień Babci i Dziadka zdjęcie osób starszych

Dzień Babci i Dziadka - audycja

Zapraszamy do wysłuchania Porannej Rozmowy w Radiu Rodzina. Gośćmi w studiu są Irena Grzywacz i Mirosław Siwek nasi drodzy seniorzy, współcześni dziadkowie.

Fakty o poranku kadr z programu

Dzień Babci i Dziadka. Rozmowa Dnia

W Dniu Babci i Dziadka zapraszamy serdecznie na -Rozmowę o Poranku- z Robertem Pawliszko spełnionym Dziadkiem! Fakty o Poranku 21.01.2022 w telewizji regionalnej.

życzenia dzień babci i dziadka 2022

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy Wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnucząt, długich lat życia oraz wszelkiej pomyślności.

wnetrze NOT

Kiermasz produktów regionalnych w NOT

Zapraszamy na wyjątkowy kiermasz promujący produkty regionalne spożywcze i rękodzielnicze wraz z towarzyszącą konferencją nt. „Czy to chemia, czy miłość?”.

Punkt Informacyjny Wrocławskiego Centrum Seniora od 19.01.2022 zamknięty!

Punkt Informacyjny zamknięty!

Drodzy Państwo, informujemy, że Punkt Informacyjny Wrocławskiego Centrum Seniora od 19.01.2022 zostaje zamknięty do odwołania!

Ziołowa apteczka KAWONU

Bernadeta Staśkiewicz i Tomasz Biskupski na spotkaniu w ramach Dni Babci i Dziadka z Wrocławskim Centrum Seniora opowiedzą Państwu o tajnikach ziołowych apteczek z herbat i owoców. Wstęp bezpłatny.
Subskrybuj

Wrocław - miasto spotkań

Nasze projekty są efektem pracy wielu osób. Wiele z nich to pomysły autorskie, projektowane i realizowane przez naszych ekspertów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów, skontaktuj się z nami. Pamiętaj jednak o poszanowaniu dla własności intelektualnej. W polskim prawie przez własność intelektualną (WI) należy rozumieć wszystko to, co powstało w drodze intelektualnego procesu i zostało ujęte w postaci materialnej (zapis, rysunek, szkic, przedmiot, plan, projekt, książka itp.). Z tego też względu autorskie projekty Wrocławskiego Centrum Seniora podlegają ochronie w ramach czterech aktów prawnych: w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej – Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. z 2001 r., Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.); w zakresie prawa własności przemysłowej – Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity - Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.).

Budynek WCS