sp3

Dzieci o swoich Dziadkach

Dzieci z SP3 o swoich Dziadkach z okazji zbliżającego się Ich Święta.

ss

Scena Seniora

Już 28 stycznia o godz. 19:00 Scena Kameralna Teatru Polskiego we Wrocławiu ponownie zmieni się w Scenę Seniora.
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasach Teatru.

jazz

Wieczór swingowy

Ju z18 stycznia w Przestrzeni Trzeciego Wieku pl. Solidarności.1/3/5 gościć będziemy muzyków jazzowych z wspaniałym "kołyszącym" repertuarem.

ar

Koncert Andre Rieu

Serdecznie zapraszamy na koncert ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI na ekranach OHKINO - Partnera Wrocławskiej Karty Seniora. Bilety w kasach OHKINO, za okazaniem Wrocławskiej Karty Seniora w specjalnej cenie 24 zł/osoba.

ooo

Nic przez telefon

Szanowni Państwo, konferencja prasowa i wykład profesora Jana Miodka otworzą kampanię społeczną, której głównym celem jest przeciwdziałanie oszustwom telefonicznym.

zp

Nowy Punkt Informacji Senioralnej

Od dzisiaj na Złotnikach w każdy piątek miesiąca w godz.12-18, będzie można zasięgnąć informacji o działaniach senioralnych oraz wyrobić Wrocławską Kartę Seniora.

tttr

Zajęcia dla osób 50+ w Tratwie

Stowarzyszenie TRATWA przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu zaprasza na warsztaty językowe prowadzone w ramach CENTRUM SPOŁECZNO- KULTURALNO -EDUKACYJNEGO.

DB

Zwiedzanie Stadionu Miejskiego

Z okazji Dnia Babci i Dziadka serdecznie zapraszamy seniorów do bezpłatnego zwiedzania Stadionu Wrocław,
W dniach 21 i 22 stycznia, godziny zwiedzania: 10:00, 12:00 i 14:00. Więcej informacji: tel. 606 492 692.

radioradom

Spotkanie z aktorem Janem Nowickim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorem Janem Nowickim, które odbędzie się w dniu 27 stycznia 2020, o godzinie 15.00 we Wrocławskim Centrum Seniora ( obowiązują wejściówki).

ukryta gra

Film "Ukryta gra"

Zapraszamy na wyjątkowy pokaz filmu połączony ze spotkaniem z Gościem Specjalnym – aktorem Robertem Więckiewiczem. Film „Ukryta gra” to pełen napięcia thriller szpiegowski.

zdjęcie

Życzenia noworoczne

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym 2020 Roku.

zdjęcie

Inauguracja Filmowego Centrum Seniora

Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora, które odbędzie się 16 stycznia 2020 o godzinie 15.00 we Wrocławskim Centrum Seniora.

zdjęcie

Harmonogram Dni Babci i Dziadka

Jest już dostępny biuletyn WCS na styczeń 2020. A w nim wiele wydarzeń zorganizowanych na wyjątkowe dni – Święto Babci i Dziadka. Zapraszamy do przeczytania i udziału!

zdjecie

Wspomnienia świątecznych spotkań

W piątek 20 grudnia 2019 roku, jak nakazuje tradycja i wiara, w Klubie Seniora Magnolia odbyło się spotkanie opłatkowe, zorganizowane z wielkim rozmachem i zaangażowaniem wielu członków klubu.

Zdjęcie

PRZEDSYLWESTROWE WARSZTATY DZIENNIKARSKIE

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku zajęcia z dziennikarstwa.

zdjęcie

Życzenia świąteczne

Zespół Wrocławskiego Centrum Seniora składa najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.

zdjęcie

Wiersze na Boże Narodzenie

Wybraliśmy dla Państwa świąteczne wiersze. Warto zadumać się nad nimi przy filiżance pachnącej cynamonem i goździkami zimowej herbaty albo poczytać głośno w rodzinnym gronie.

zdjecie

Wigilie dla samotnych

Święta to czas szczególny. Dla osób, które nie mają rodzin – trudny, smutny i bolesny. Na szczęście Wrocław pamięta o samotnych i organizuje miejskie wigilie. Zobacz, gdzie zjesz wieczerzę.

Zdjęcie

PRZEDŚWIĄTECZNE WARSZTATY DZIENNIKARSKIE

Serdecznie zapraszamy na przedostatnie w tym roku zajęcia z dziennikarstwa.

zdjęcie

Międzypokoleniowy opłatek

Seniorzy i dzieci – tak wspólnie spędzono dzisiejszy dzień. Na spotkaniu opłatkowym zagościli żołnierze 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz uczniowie klasy II z SP 29.

zdjęcie

Działamy dla Seniorów

– Realizujemy 12 wiodących projektów o seniorach, dla seniorów i wspólnie z nimi – mówił Robert Pawliszko, dyrektor WCS w wywiadzie dla „Gazety Senior”. Zapraszamy do przeczytania!

zdjęcie

Wystawa szopek

Od wczoraj można oglądać w Muzeum Etnograficznym szopki przygotowane na konkurs „Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2019”.

Zdjęcie

Medal dla WCS za wsparcie Weteranów

14 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ działających dziś przy Wrocławskim Centrum Seniora.

zdjęcie

Narodowe Forum Muzyki – propozycje na styczeń

W programie styczniowych koncertów m.in. „Dwie siostry”, „Pieśni i poematy”, „Moniuszko – Paria”. Bilety grupowe są o wiele tańsze, już można je rezerwować.