Data wydarzenia
2018-12-07 18:00:00
Miejsce
Empik Renoma
Cena
0.00PLN

Szanowni Państwo,

 

           do Świąt Bożego narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu i z tej racji serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach. Już w piątek 7 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy najmłodszych czytelników na spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim autorem książki „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”. Spotkaniu towarzyszyć będzie pokaz zdjęć i filmów. W poniedziałek 10 grudnia o godzinie 18:00 spotkać się będzie można z Andrzejem Piasecznym, z którym porozmawiamy o jego ostatnim koncertowym albumie „25+”. Z kolei w środę 12 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z raperem B.R.O., który opowie o kulisach powstawania swojego najnowszego albumu - „Karmel”. W czwartek 13 grudnia o godzinie 18:00 naszym gościem będzie Sidney Polak, z którym porozmawiamy o jego ostatniej płycie zatytułowanej po prostu „3”. W sobotę 15 grudnia czekać na Państwa będą, aż dwa spotkania. Najpierw o godzinie 13:00 popularna dziennikarka telewizyjna Agnieszka Cegielska zdradzi jakie sekrety kryją zioła i rośliny opisane w książce „Naturalnie 2”, a następnie o godzinie 16:00 Michał Rusinek postara się przybliżyć dzieciom zagadnienie patriotyzmu i znaczenie narodowych symboli, o czym napisał w książce - „Jaki znak Twój? Wierszyki na 100 lat niepodległości”. A w niedzielę 16 grudnia o godzinie 16:00 zawitają do nas Katarzyna i Paulina Błędowskie, czyli autorki popularnego bloga „O matko i córko”, których debiutancka książka o tym samym tytule właśnie się ukazała.

           Jednocześnie zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych warsztatach kreatywnych. W najbliższą sobotę 8 grudnia o godzinie 14:30 dekorować będziemy bombki, a tydzień później w sobotę 15 grudnia również o godzinie 14:30 tworzyć będziemy świąteczne kartki i bileciki. Przypominamy, że na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 110 560. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie karty „Mój Empik” oraz zakup produktu bazowego wskazanego przez prowadzącego.

 

Marcin Kostrzyński

7 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Do jakiej zabawy małym wilczkom potrzebny był kabel od kamery? Czym posmarować aparat, aby zrobić idealne zdjęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile pokoleń trzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni? Książka Marcina Kostrzyńskiego „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” (Wydawnictwo Świat Książki), to nie tylko zabawne i wzruszające historie, to także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa. Tak pięknie o polskich zwierzętach nie pisał jeszcze nikt!

 

Andrzej Piaseczny

10 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego „25+” jest najlepszą okazją do spotkania z fanami. „25+” to pierwsza koncertowa płyta Andrzeja Piasecznego z największymi przebojami w nowych brawurowych wersjach. Zapis ubiegłorocznej trasy koncertowej z okazji 25-lecia jego debiutu scenicznego, która biła rekordy popularności. Dodatkowo na płycie znajdą się dwa premierowe utwory mistrza nastrojowych brzmień: „QQ” oraz „Czekając na sobotę”.

 

B.R.O. (Jakub Mirecki)

12 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

„Karmel” (My Music) to tytuł nowej płyty B.R.O, którą bez wątpienia można zaliczyć do najciekawszych koncepcyjnych albumów 2018 roku. Jak wiadomo, by wytworzyć spożywczy karmel potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy - cukru oraz ognia. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest – pełna kontrastów. Na krążku znajdziemy zarówno ostrzejsze utwory jak i te bardziej romantyczne, które zapewne trafią do szerokiego grona odbiorców.

 

Sidney Polak

13 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Sidney Polak to wszechstronnie utalentowany muzyk, kompozytor, autor tekstów i wokalista. Znamy go przede wszystkim jako perkusistę zespołu T.LOVE, którego jest członkiem od 1990 roku. W międzyczasie nagrał także dwie solowe, świetnie przyjęte płyty. Jesienią tego roku światło dzienne ujrzał trzeci album artysty, zatytułowany po prostu „3” (Warner Music Poland). Nowy krążek promuje utwór „Twarzą w twarz”, do którego został zrealizowany klip będący zapisem samotnej podróży artysty na Antypody.

 

Agnieszka Cegielska

15 grudnia, godz. 13:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Jak szybko i skutecznie zwalczyć przeziębienie? Co pomoże się zrelaksować? Które owoce i warzywa są źródłem cennych dla organizmu witamin i mikroelementów? Między innymi na te pytania znaleźć można odpowiedzi w najnowszej książkę Agnieszki Cegielskiej - „Naturalnie 2” (Burda Książki). Jest to kontynuacja bestsellerowego poradnika dziennikarki i prezenterki pogody w stacji TVN, która na co dzień stara się żyć możliwie zgodnie z naturą i wykorzystywać potencjał drzemiący w roślinach.

 

Michał Rusinek

15 grudnia, godz. 16:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Najnowsza książka Michała Rusinka oraz jego małżonki - Joanny skierowana jest do najmłodszych czytelników. „Jaki znak Twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości” (Wyd, Znak Emotikon) wywracają do góry nogami dotychczasowy kanon małego patrioty i pokazują, że prawa i wartości zapisane podniosłym językiem w polskiej konstytucji, można przedstawić w bardziej przystępny i nie pozbawiony humoru sposób. Odpowiedź na słynne pytanie zadane  w tytule, może wreszcie ulec koniecznej zmianie.

 

Paulina i Katarzyna Błedowskie

16 grudnia, godz. 16:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Relacje rodziców z dziećmi często nie należą do łatwych. Paulina i Katarzyna Błędowskie na autorskim kanale na youtube nie tylko pokazują jak je polepszyć, ale także przedstawiają niecodzienne metody wychowawcze dla dzieci jak i sposoby na temperowanie nadmiernych ambicji rodziców. W swojej debiutanckiej książce – „O matko i córko” (Wyd. SQN) zgromadziły wiele niepublikowanych w internecie historii, które i bawią i przerażają, ale mają na celu jedno – wzmocnienie rodzinnych więzi.

 

Dekorowanie bombek

8 grudnia, godz. 14:30

Empik Renoma, ul. Świdnicka 40

Chciałbyś, aby twoja choinka różniła się od innych? Jeśli tak to zapraszamy na warsztaty, na których dekorować będzie można styropianowe bombki różnych wielkości za pomocą  kolorowych papierów, włóczek, brokatów i innych efektownych ozdób. Nadaj swojej choince wyjątkowego charakteru!  Zapisy pod numerem telefonu: 605 110 560. Tylko dla posiadaczy karty „Mój Empik”. Wiek 5+

 

Świąteczne kartki i bileciki do prezentów

15 grudnia, godz. 14:30

Empik Renoma, ul. Świdnicka 40

Pakowanie i adresowanie  gwiazdkowych prezentów wymaga nie lada kreatywności! Aby Wam w tym pomóc na warsztatach metodą między innymi scrapbookingu i quillingu wykonamy efektowne kartki na świąteczne życzenia i bileciki do prezentów!  Spraw radość swoim najbliższym.  Zapisy pod numerem telefonu: 605 110 560. Tylko dla posiadaczy karty „Mój Empik”. Wiek 10+

 

źródło: materiały promocyjne organizatora

ghk