Data wydarzenia
2018-12-03 18:00:00
Miejsce
Empik Renoma
Cena
0.00PLN

Już dzisiaj w poniedziałek 3 grudnia o godzinie 18:00 zjawi się u nas legendarny trener i komentator piłki nożnej Andrzej Strejlau, z którym porozmawiamy o właśnie wydanej książce - „On Strejlau” . Na spotkaniu obecny będzie także współautor książki Jerzy Chromik. We wtorek 4 grudnia o godzinie 18:00 spotkać się będzie można z jedną z najpopularniejszych polskich autorek fantastyki - Lidią Mają Kossakowską, z którą porozmawiamy o jej najnowszej książce - „Bramy światłości. Tom 3”. Z kolei w środę 5 grudnia o godzinie 18:00 wróci do nas popularna blogerka i autorka kampanii dotyczącej zdrowego egoizmu - Dagmara Skalska, która opowie o kulisach powstania swojej najnowszej książki „Żyj pozytywnie ze Skalską”. Z kolei w piątek 7 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy najmłodszych czytelników na spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim autorem książki „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”. Spotkaniu towarzyszyć będzie pokaz zdjęć i filmów. W poniedziałek 10 grudnia o godzinie 18:00 spotkać się będzie można z Andrzejem Piasecznym, z którym porozmawiamy o jego ostatnim koncertowym albumie „25+”. Z kolei w środę 12 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z raperem B.R.O., który opowie o kulisach powstawania swojego najnowszego albumu - „Karmel”.

           Jednocześnie zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych warsztatach kreatywnych. W najbliższą sobotę 8 grudnia o godzinie 14:30 dekorować będziemy bombki. Przypominamy, że na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 110 560. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie karty „Mój Empik” oraz zakup produktu bazowego wskazanego przez prowadzącego.

 

Andrzej Strejlau, Jerzy Chromik

3 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Zapraszamy na fascynującą podróż przez życie trenerskiej legendy. Andrzej Strejlau w niezwykłej książce „On Strejlau” (Wydawnictwa SQN) Jerzego Chromika przedstawia swoją niesamowitą historię. Jego głos eksperta zna prawie każdy telewidz. Rodzinne losy, kulisy sukcesów drużyny Kazimierza Górskiego, korupcja w futbolu i podłoże konfliktu z Jackiem Gmochem – nie tylko o tym opowiada z charakterystyczną dla siebie swadą. To czyta się tak, jakby się słuchało kolejnego komentowanego przez niego meczu!

 

Lidia Maja Kossakowska

4 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Maja Lidia Kossakowska to kobieta renesansu i projektantka światów. Gdy ponad dwie dekady temu ujrzała wydrukowany tekst, będący jej literackim debiutem zrozumiała, że nie zostanie już nikim innym, a właśnie pisarką. Tworzy powieści i opowiadania  inspirowane mitologiami i wierzeniami z różnych zakątków świata, nie obcy jest jej szamanizm i angelologia. I to właśnie aniołów dotyczyć będzie głównie spotkanie autorskie promujące 3 część cyklu „Bramy światłości” (Wydawnictwo Fabryka Słów).

 

Dagmara Skalska

5 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Dagmara Skalska to popularna blogerka i autorka kampanii „Egoizm to nie grzech!”, w której przekonywała tysiące kobiet, że stawianie siebie na pierwszym miejscu w drodze do szczęścia nie jest niczym złym. W swojej najnowszej książce – „Żyj pozytywnie ze Skalską” (Wyd. Burda Książki) namawia nas i przekonuje do obudzenia i wykorzystania potencjału, który w nas drzemie. Publikacja ta to kolejna porcja porad i wskazówek na drodze do lepszego życia.

 

Marcin Kostrzyński

7 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Do jakiej zabawy małym wilczkom potrzebny był kabel od kamery? Czym posmarować aparat, aby zrobić idealne zdjęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile pokoleń trzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni? Książka Marcina Kostrzyńskiego „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” (Wydawnictwo Świat Książki), to nie tylko zabawne i wzruszające historie, to także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa. Tak pięknie o polskich zwierzętach nie pisał jeszcze nikt!

 

Andrzej Piaseczny

10 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego „25+” jest najlepszą okazją do spotkania z fanami. „25+” to pierwsza koncertowa płyta Andrzeja Piasecznego z największymi przebojami w nowych brawurowych wersjach. Zapis ubiegłorocznej trasy koncertowej z okazji 25-lecia jego debiutu scenicznego, która biła rekordy popularności. Dodatkowo na płycie znajdą się dwa premierowe utwory mistrza nastrojowych brzmień: „QQ” oraz „Czekając na sobotę”.

 

B.R.O. (Jakub Mirecki)

12 grudnia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

„Karmel” (My Music) to tytuł nowej płyty B.R.O, którą bez wątpienia można zaliczyć do najciekawszych koncepcyjnych albumów 2018 roku. Jak wiadomo, by wytworzyć spożywczy karmel potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy - cukru oraz ognia. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest – pełna kontrastów. Na krążku znajdziemy zarówno ostrzejsze utwory jak i te bardziej romantyczne, które zapewne trafią do szerokiego grona odbiorców.

 

Dekorowanie bombek

8 grudnia, godz. 14:30

Empik Renoma, ul. Świdnicka 40

Chciałbyś, aby twoja choinka różniła się od innych? Jeśli tak to zapraszamy na warsztaty, na których dekorować będzie można styropianowe bombki różnych wielkości za pomocą  kolorowych papierów, włóczek, brokatów i innych efektownych ozdób. Nadaj swojej choince wyjątkowego charakteru!  Zapisy pod numerem telefonu: 605 110 560. Tylko dla posiadaczy karty „Mój Empik”. Wiek 5+

fbd