Szanowni Państwo!

W piątek, 5 października w godz. 15:00-17:00, odbyła sie uroczysta GALA LAUREATÓW VIII Wrocławskiego Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych. Wydarzenie to wpisało się już na stałe w harmonogram wrocławskich Dni Seniora. Podczas koncertu zaprezentowały się zespoły chóralne, które otrzymały wyróżnienie bądź zostały laureatami konkursu, czyli: CHÓR CANORUS, WROCŁAWSKI CHÓR SENIORA, CHÓR AMICI DEL CANTO, CHÓR APASJONATA.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie włożone w przygotowanie występów. Życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności artystycznej.

Gorące podziękowania dla Pana Macieja Michałkowskiego - Dyrektora Artystycznego Sceny Kamienica przy ul. Lelewela 15 we Wrocławiu, za wspaniałą koordynację wydarzenia oraz upowszechnianie wrażliwości na piękno muzyki.

Serdeczne podziękowania dla Proboszcza, ks. Adrzeja Brodawki za użyczenie tej przepięknej, zabytkowej przestrzeni, jaką jest Kościół św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława we Wrocławiu, przy pl. Wolności 3.

p

f

[k

l