Jeszcze wolne miejsca do projektu Strefa 55+. Strefa 55 plus to projekt miejski, koordynowany przez Wrocławskie Centrum Seniora adresowany do wrocławianek w wieku 55-59 lat. 

Pracujesz albo przeszłaś na rentę/wcześniejszą emeryturę. Masz trochę więcej czasu niż wtedy, gdy dzieci były małe, a na głowie miałaś cały dom, ale… No właśnie – nie czujesz się zadowolona ze swojego życia. Chciałabyś w nim, w sobie coś zmienić, tylko nie wiesz co.
Pomożemy Ci. Wystarczy, że masz w sobie potrzebę zmiany, chęć doskonalenia się, otwartość na nowe wyzwania, że jesteś osobą komunikatywną, chcesz, lubisz i umiesz inicjować i podtrzymywać relacje z innymi.

Co oferuje Program Strefa 55+?
Chcemy, aby kobiety w wieku 55-59 lat nabyły lub zwiększyły swoje kompetencje personalno-społeczne, tak żeby mogły żyć radośniej, efektywniej, bazując na samoświadomości swojej duszy, umysłu i ciała. 
Program obejmuje spotkania z ekspertkami w dziedzinie holistycznego rozwoju, czyli dbałości o duszę, umysł i ciało. Realizacja I edycji trwa od 15 października do 15 grudnia 2019 r.

Kontakt
Informacji na temat projektu udziela Aleksandra Kucharska, koordynatorka Strefy 55+
e-mail: aleksandra.kucharska@wcrs.wroclaw.pl
tel. 71 772 49 35 (pn.-pt., godz. 9.00-15.00)