Muzyczny Klub Seniora i Juniora

Dodane przez marszal - pt., 11/26/2021 - 00:48
Kadr na żółtą gitarę

Spotkanie w ramach Muzycznego Klubu Seniora i Juniora

26 listopada (piątek) o godz.12:00
Centrum Aktywności Lokalnej DUOSFERA
ul. Bałtycka 8 we Wrocławiu (osiedle Karłowice Różanka).

Zapisy pod nr tel. (71) 772 49 40 lub e-mailowo: karta.seniora@wcrs.pl

Tym razem zaprezentujemy szkołę muzyczną Akademia Dźwięku Legato akademialegato.pl
Przekonamy się, że w każdym wieku można zacząć uczyć się śpiewać i grać na wybranym przez siebie instrumencie.

Specjalnymi gośćmi spotkania będą:

  • Klaudiusz Leśniak, śpiewak operowy, baryton. Właściciel szkoły muzycznej Akademia Dźwięku Legato. Uśmiechnięty i życzliwy człowiek, którego pasją jest muzyka. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu na wydziale wokalno – aktorskim w klasie śpiewu prof. dra hab. Tadeusza Pszonki, tym samym zyskując tytuł magistra sztuki oraz wykształcenie pedagogiczne. Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w różnych kursach, przedstawieniach operowych i warsztatach wokalnych. Czynnie działa jako śpiewak oraz wokalista estradowy. Indywidualnie dobiera metody nauczania do każdego ucznia, zwracając szczególną uwagę, by czuł się dobrze i bezpiecznie. 
  • Paulina Kukuczka-Pianistka, pedagog, aranżer. Praca jest jej pasją. Na co dzień pedagog oraz pianista z wyboru. Swoje artystyczne życie stara się wzorować na niedoścignionym pianiście: Ferenc Liszt. Doświadczenie pedagogiczne zbiera już od kilku lat a  indywidualne podejście do ucznia sprawia, że chętnie uczestniczą w jej lekcjach.
  • Krzysztof Rayski, nauczyciel akordeonu, prowadzący zespoły wokalne. Absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Na co dzień pedagog zajmujący się umuzykalnianiem dzieci we wrocławskich oraz legnickich placówkach kulturalnych. Wieloletni kierownik muzyczny oraz akordeonista w zespołach ludowych: Zespół Pieśni i Tańca „Legnica", Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Folkloru „Furmani", Zespół Pieśni i Tańca „Długołęka".
  • Zbigniew Nowacki, od trzech lat uczeń Akademii Dźwięku Legato. Jego pasją jest muzyka, a zwłaszcza śpiew operowy. Jest przykładem, że chcieć znaczy móc. 

Ilość miejsc ograniczona (obowiązują maseczki).
Zapraszamy! Wstęp bezpłatny.