Projekt „Strefa 55 plus”

Na zdjęciu widać dojrzałą kobietę

Projekt „Strefa 55 plus” jest realizowany przez Wrocławskie Centrum Seniora i adresowany do wrocławianek w wieku 55-59 lat. Projekt jest dedykowany osobom, które kończą lub już zakończyły swoją aktywność zawodową. Proponowane zajęcia w ramach projektu pozwalają na nowo zbudować swoje JA w oparciu o zdiagnozowanie potrzeb, pragnień i talentów. Projekt wychodzi naprzeciw osobom które odczuwają w sobie potrzebę zmiany, chęć doskonalenia się, są otwarte na nowe wyzwania.

Co oferuje Program Strefa 55+?
Chcemy, aby kobiety w wieku 55-59 lat nabyły lub zwiększyły swoje kompetencje personalno-społeczne, tak żeby mogły żyć radośniej, efektywniej, bazując na samoświadomości swojej duszy, umysłu i ciała.

Program obejmuje spotkania z ekspertkami w dziedzinie holistycznego rozwoju, czyli dbałości o duszę, umysł i ciało. Do tej pory zrealizowano II edycje projektu. Informacje o zapisach, do III edycji, będą umieszczone w aktualnościach na naszej stronie internetowej. Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kroniką wydarzeń pierwszej edycji projektu Strefa 55+ i skorzystanie z atrakcyjnych zajęć prowadzonych przez nasz zespół.