Właściciel
Dwa breloczki.  Miś odblaskowy oraz biegacz brelok metalowy ksiazeczka szara a na niej siedzi krasnal baily i czerwony balon z napisami promocyjnymi Różne gadżety: zielone dwa kubeczki, breloczek jako pilka nozna, kula szklana sniegowa  Dwie maskotki dziewczynki i chlopaka jako gadzety World Games we Wrocławiu, 2017roku. brazowy mis z butelka w  lapkach trzy krasnale Wrocławskie w funkcji promocyjnej popielniczka w srodku z siedzacym meksykaninem z sombrero na glowie skarbonki dwie kaczki biala i brazowa oraz swinka  Baba Jaga w kolorach zielonym i  pomaranczowym jest to ręcznie wykonany gadżet

Galeria zabawy i zabawek z okresu PRL-u na wspólnie stworzonej ekspozycji wirtualnej. Rzeczywistość, która nas otacza jest odmieniona od pewnego czasu, więc ekspozycja prezentująca zabawy i zabawki też nie będzie tradycyjna.
Zapraszamy do nadsyłania filmów i zdjęć utrwalających obecne sposoby na spędzanie czasu wolnego zarówno w domu, jak i w plenerze. Oczekujemy, że dzieci, ich rodzice oraz babcie i dziadkowie, razem pobawią się i pokażą potem innym, za naszym pośrednictwem, że tegoroczna wiosna i lato mogą być zabawne. Wystawa zostanie przez Państwa zaaranżowana, bo składać się na nią będą materiały, które nadeślecie na adres: jolanta.podsiadlo@wcrs.wroclaw.pl.
Przedmioty pochodzą z archiwum domowego Jolanty Podsiadło.