AKTUALNOŚCI

zmień piec senior

Seniorze „Zmień piec”

ale najpierw przyjdź i dowiedz się jak pozbyć się kopciucha i skorzystać z miejskich dopłat. Zapraszamy we wtorek 10 maja do Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

maj biuletyn 2022

Biuletyn - maj 2022 rok

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć stacjonarnych we Wrocławskim Centrum Seniora - maj 2022 roku.

logo PTW

Maj z Przestrzenią Trzeciego Wieku

W maju zapraszamy do "Pokoju Skoczylasa", warsztaty z przetworami, taniec klasyczny i ZUMBA. Ponadto na warsztaty asertywności, tworzenia książki artystycznej poświęconej historii rodziny i wiele innych.

Zdjęcie przedstawiające Budynek Muzeum Architektury

Zapraszamy serdecznie na Noc Muzeów w Muzeum Architektury!

Najważniejszym wydarzeniem tegorocznej Nocy Muzeów w Muzeum Architektury będzie Nocny Bazarch, czyli najlepsze w Polsce targi książek o architekturze i mieście!

Dolnoslaskie Centrum Filmowe_Filmowy_Klub_Seniora_2022_maj

Filmowy Klub Seniorów zaprasza w maju

W maju polecamy Państwu seanse w ramach Filmowego Klubu Seniorów w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Odbywają się one w każdy wtorek o godz. 12:00.

„Co Pan widzi? Różewicz filmowy”

„Co Pan widzi? Różewicz filmowy”

To książka z materiałów do filmów o poecie, kręconych przez dokumentalistę – Andrzeja Sapiję. Rozmowy z Różewiczem i rozmowy o Różewiczu przeplatane są w niej notatkami samego reżysera.

Subskrybuj

Wrocław - miasto spotkań

Nasze projekty są efektem pracy wielu osób. Wiele z nich to pomysły autorskie, projektowane i realizowane przez naszych ekspertów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów, skontaktuj się z nami. Pamiętaj jednak o poszanowaniu dla własności intelektualnej. W polskim prawie przez własność intelektualną (WI) należy rozumieć wszystko to, co powstało w drodze intelektualnego procesu i zostało ujęte w postaci materialnej (zapis, rysunek, szkic, przedmiot, plan, projekt, książka itp.). Z tego też względu autorskie projekty Wrocławskiego Centrum Seniora podlegają ochronie w ramach czterech aktów prawnych: w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej – Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. z 2001 r., Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.); w zakresie prawa własności przemysłowej – Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity - Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.).

Budynek WCS